آتیلا حجازی: باشگاه استقلال نیاز به تغییر ساختار دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آتیلا حجازی مربی سابق تیم فوتبال استقلال درباره ناراحتی استقلالی‌ها از بحث‌های مطرح شده در یکی، دو برنامه تلویزیونی گفت: در هر کاری اشتباه به وجود می‌آید، اما اینکه چرا همه اشتباهات علیه استقلال بوده، ناراحت‌کننده است.

آتیلا حجازی اظهارکرد: هرچه هم علیه استقلال بگویند فایده‌ای ندارد و چیزی از عظمت این باشگاه کم نمی‌کند، اما می‌خواهم بگوییم عذر‌خواهی بابت اشتباه، هیچ‌کس را کوچک نمی‌کند.

مربی سابق تیم فوتبال استقلال درخصوص تغییرات مدیریتی باشگاه استقلال تصریح کرد: مشکلات باشگاه بیشتر از چیز‌هایی است که رسانه‌ها اطلاع دارند.

وی با بیان اینکه باشگاه استقلال نیاز به تغییر ساختار دارد تا به مرور به شرایط استاندارد برسد البته این معضل اکثر باشگاه‌های کشور است، اما بحث تیم‌های پرطرفدار جداست، افزود: استقلال میلیون‌ها هوادار دارد و امیدوارم مدیریت جدید با اتخاذ تصمیم شجاعانه ضمن کاهش مشکلات فعلی آینده‌نگری کند.

حجازی درخصوص تکلیف لیگ برتر ابراز کرد: استانداردش این است که بعد از غلبه کامل بر ویروس کرونا فعالیت ورزشی آغاز شود، اما چون در عمل به چنین موضوعی اهمیت داده نمی‌شود به نظرم به زودی تمرینات تیم‌ها شروع می‌شود و لیگ از اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد راه می‌افتد.

مربی سابق استقلال ادامه داد: اگر دولت پول داشت تا آخر بهار همه را در قرانطینه نگه می‌داشت، اما وقتی بودجه کافی در دسترس نیست، نمی‌توان خیلی کار‌ها را انجام داد.

حجازی درباره وضعیت این روزهای باشگاه استقلال، اظهار داشت: سالیان سال است که باشگاه استقلال شرایط خوبی ندارد و قرار نیست هیچ موقع سر و سامان بگیرد. اگر استقلال باشگاه دولتی است، باید حمایت کنند. مشکل استقلال مالی است و هیچ مشکل دیگری ندارد.

آتیلا حجازی در مورد اینکه باشگاه استقلال علاوه بر مشکل مالی، درگیر جنگ قدرت مدیرانش شده است، گفت: مشکل ما کسانی هستند که مدیریت بلد نیستند. وزیر ورزش و جوانان سرپرست یا مدیران عاملی را انتخاب می‌کند که هیچ عقبه ورزشی ندارند و آرزوی‌شان این بوده که به استقلال بیایند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید