آتش بازی مثلث مخوف پاری سن ژرمن در مقابل تیم رده هفدهمی‌لیگ فرانسه

دیدار تیم‌های فوتبال کلرمون و پاری سن ژرمن شنبه شب در چارچوب هفته سی و یکم لیگ یک فرانسه برگزار شد و در نهایت پاری سن ژرمن موفق شد با نتیجه ۶ بر یک حریف خود را در هم بکوبد.

پاریسی‌ها که حریف سرسختی مقابل خود نمی‌دیدند در دقیقه ۶ توسط نیمار با پاس گل مسی به گل رسیدند. در ادامه بازهم مسی پاس گل داد و امباپه موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند. مسی با این پاس گل به رکورد ۴۰۰ پاس گل دست یافت. در تاریخ فوتبال هیچ بازیکنی به عدد ۳۰۰ هم در پاس گل نرسیده است.

در نیمه نخست تیم کلرمون در دقیقه ۴۲ توسط دوسو به گل رسید تا نیمه اول با نتیجه دو بر یک به سود پاری سن ژرمن به پایان برسد.

در نیمه دوم حملات پاریسی‌ها ادامه داشت اما آتش بازی‌‌‌های مثلث MNM از دقیقه ۷۱ شروع شد. جایی که نیمار باز هم موفق شد این بار از روی نقطه پنالتی به گل برسد. در ادامه امباپه در دقیقه ۷۴ باز هم گلزنی کرد تا نتیجه چهار بر یک پیگیری شود.

۶ دقیقه بعد امباپه بار دیگر موفق شد با پاس گل مسی گلزنی کند تا هم او و هم مسی در این دیدار هت تریک کرده باشند. گلزنی این مثلث مخوف پایان نداشت و نیمار بار دیگر در دقیقه ۸۳ توانست سومین گل خود را وارد دروازه پاری سن ژرمن کند تا بازی ۶ بر یک شود.

در نهایت نیز این دیدار با نتیجه ۶ بر یک پایان یافت تا پاری سن ژرمن با ۷۱ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر تثبیت کنند. کلرمون نیز با این شکست ۲۸ امتیازی ماند تا در همان رده هفدهم باقی بماند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید