آبشک: کادر فنی ما قویترین کادر لیگ برتر است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد آبشک هافبک دفاعی فولاد در مورد کادرفنی باشگاه فولاد گفت: کادر فنی ما قویترین کادر لیگ برتر است. چه از نظر فوتبالی در زمان بازیگری خودشان که بخواهی در نظر بگیری و چه از نظر دانش فنی بسیار عالی هستند. برای من به شخصه کار کردن زیرنظر آقایان “هاشمی‌نسب، کعبی، علوی و رجبی” باعث افتخار است.

محمد آبشک اظهارکرد: در پاسخ به اینکه آیا از عملکردش در این فصل رضایت داشته گفت: در این مورد خودم نمیتوانم نظری بدهم و فکر میکنم که بهتر است کادرفنی، سرمربی و یا هواداران اظهار نظر کنند. من همیشه تلاشم براین بوده که وظایفم و نکاتی را که سرمربی به من گوش زد میکند را به نحو احسنت انجام دهم در خدمت تیمم باشم.

آبشک یادآورشد: در خصوص همکاری با “جواد نکونام” توضیح داد: آقا جواد در نساجی و فولاد مربی‌ام بودند. فکر می‌کنم نیاز به تعریف و تمجید من نباشد. تمامی‌بازیکنان تیم هم از نظر فنی و هم اخلاقی خیلی ایشان را دوست دارند برایش احترام قائل هستند.

او ادامه داد: به جرات میتوانم بگویم بعید میدانم کادر و مربی در ایران وجود داشته باشد که به اندازه آقا جواد و دستیارانش برای تیم زمان بگذارند به این اندازه تشنه موفقیت باشند. مطمئنم که در آینده آقا جواد به جایگاه‌های بالاتری دست پیدا خواهد کرد چرا که ایشان خیلی حرف برای گفتن دارد.

آبشک در پایان صحبت هایش تصریح کرد: او مربی بود که موفق شد تیم نساجی را بعد از مدت‌ها به لیگ برتر بیاورند کاری که بسیاری از مربیان دیگر نتوانستند آن را انجام دهند. علاوه بر این در فولاد هم موفق شد با وجود رقابت‌ نزدیک و تنگاتنگ تیم‌های بالای جدول فصل را با رتبه سوم و کسب سهمیه آسیایی به پایان برساند. جواد نکونام مرد روزهای سخت و تشنه موفقیت است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید